Kiekvienas žmogus yra daugiau nei viena istorija

Tai yra naujo Lietuvoje kortų pavidalu išleisto žaidimo šūkis. 
“Daugiau nei viena istorija” - atsitiktine tvarka užduodamų neatsitiktinių klausimų žaidimas, kuris padeda “susitikti” skirtingiems žmonėms. Pasak kūrėjų, žaidimo misija yra įgalinti asmenis ir organizacijas prisidėti prie labiau darnaus pasaulio kūrimo bei naujos kokybės tarpusavio supratimo bei bendro sugyvenimo. 
Žaidimo autorystė priklauso Švedijos Simrishamn bendruomenės kultūros ir laisvalaikio departamentui (www.simrishamn.se/mtos). Užmezgus nuoširdų ir tvarų bendradarbiavimą su juo, konsultacinė įmonė „Kitokie projektai“ tapo oficialia šio projekto partnere Lietuvoje. 
Lietuviškoji versija yra išleista keturiomis labiausiai mūsų šalyje vartojamomis kalbomis – lietuvių, rusų, lenkų ir anglų. 
2014 metais žaidimas gavo Jungtinių Tautų Civilizacijų Aljanso apdovanojimą tarpkultūrinės inovacijos kategorijoje. 
Žaidimą galima naudoti profesiniais ir asmeniniais tikslais. Jis taip pat gali būti prasminga dovana artimam žmogui ar verslo partneriui. Daugiau apie žaidimą skaitykite čia

Žaidimą galima užsisakyti šiais kontaktais:  info@kitokieprojektai.net arba kreiptis į šio projekto koordinatorių Artūrą M.  arturasm@kitokieprojektai.net

Kaina: 14 eurų + siuntimo išlaidos

Ramybės sodas

Tai pirmasis profesionalus audio pavidalu išleistas relaksacijos su muzika kompaktinis diskas lietuvių kalba.

Kompaktiniame diske yra dviejų tipų relaksacijos technikos – autogeninė treniruotė pagal psichoterapeutą J. Schultz ir progresyvioji raumenų relaksacija pagal E. Jacobson. Relaksacija – tai efektyvi pagalba norintiems atsipalaiduoti nuo streso, fizinių ir emocinių įtampų, atstatyti prarastą pusiausvyrą, padidinti darbingumą, pasikrauti energijos, ramiau ir greičiau užmigti.

Pirmą kartą buvo išleistas 1998 metais kasetės formatu, nūdienoje išlieka daugiau nei aktualus. Susipažinti su technikomis virtualioje erdvėje galima čia.

Muzikos autorius: Rokas Radzevičius
Atlieka: Dainius Jucius (klavišiniai), Rokas Radzevičius (akustinė gitara)
Tekstą įgarsino: R. Bagdzevičius

Kontaktai

Totorių g. 21-13, LT-01121, Vilnius (vidiniame namo kieme dešinėje pusėje)

Tel.+370 5 2614026

Faksas +370 5 2784810

El.paštas: info@kitokieprojektai.net